Aktuality

Bořetická uzlovačka 2018

Srdečně Vás zveme na 3. ročník soutěže v uzlování žáků.

Kdy:   3. Března 2018 v 09:00 hodin
Kde:   Kulturní dům v Bořeticích
Kdo:   4 – členná družstva ( kategorie mladší – starší )
Jednotlivci, max. 4 z každé kategorie ( kategorie mladší – starší)

Přihlášky zašlete jen v el...

Zpráva o činnosti sboru za rok 2016

Sestry a bratři, vážení hosté,

dovolte mi, abych jménem starosty sboru a jménem svým v souhrnu zhodnotil naši činnost v roce 2016, podrobněji budou některé činnosti rozebrány v dalších zprávách.

Pokud se ohlédneme za minulým rokem, je určitě potěšitelné, že se nám i přes setrvávající nedost...

Bořetická uzlovačka - přesunuto!

Z důvodu chřipkové epidemie se nedělní Bořetická uzlovačka přesunuje na 25. března 2017 (termín bude upřesněn a potvrzen). Děkujeme za pochopení.

Program výroční valné hromady SDH Bořetice 13. ledna 2017

zahájení VVH, přivítání hostů,

schválení programu VVH,

volba zapisovatele, ověřovatelů zápisu,

zpráva o činnosti SDH,

zpráva o činnosti jednotky,

...

Prověřovací cvičení jSDH Bořetice

V pátek 1. 7. 2016 bylo ve 22.30 nařízeno Jednotce sboru dobrovolných hasičů Bořetice prověřovací cvičení, jehož námětem byla dopravní nehoda se zraněním osob. Cílem bylo nacvičit postup poskytnutí první pomoci za zhoršených podmínek viditelnosti. Fotografie naleznete ZDE.
...

Stříbrné Cvrčovice

Čtvrteční tréninky mladých hasičů přinášejí své ovoce! Naši mlaďoši získali stříbrnou medaili v soutěži v požárním útoku ve Cvrčovicích! Fotografie si můžete prohlédnout ZDE!
...

Informace k mladým hasičům - soutěže v PÚ 2016

Seznam soutěží, kterých se obě družstva našich mladých hasičů zúčastní:
8. 5. – Cvrčovice – sraz v 7:15
14. 5. – Velké Bílovice
15. 5. – Kobylí – sraz v 8:45
28. 5. – Novosedly – sraz v 8:15
29. 5. – Velké Pavlovice – sraz v 8:00
11. 6. – Ladná
18. 6. – Sedlec

Děti budou mít dvoje boty, náhradní...

Iron Man - díl 2

SDH Bořetice pořádá v sobotu 30. dubna 2016 od 8:00 sběr železného šrotu a autobaterií. Prosíme, abyste nechali šrot před domem (těžší objekty pomůžeme vynést).

Moc děkujeme!

Pálení čarodějnic!

Těšíme se!

Fotografie z hasičského plesu....

.... a všechna Vaše selfie naleznete ZDE! :)

Často kladené otázky

Na stránkách www.firebrno.cz naleznete seznam často kladených otázek a odpovědi na ně.

Výsledky uzlovačky

Výsledky uzlovačky naleznete v příloze.

Bořetická uzlovačka

Věříme, že s velkým úspěchem proběhla tuto sobotu 16. ledna 2016 první Bořetická uzlovačka. účast byla velice hojná a my se těšíme na příští rok. Ve fotogalerii naleznete výběr fotek, více ZDE.
...

Stejnokrojový předpis SH ČMS

V sekci "O nás" nejdete nějaké zajímavé info o "frčkách" :)

Hasičské soutěže v roce 2016

Přátelé, ZDE se můžete podívat na plán soutěží pro rok 2016. Hasičská soutěž v Bořeticích se bude konat v sobotu 3. září 2016 a už teď se všichni těšíme!
...

Srdečné blahopřání

Vážení příznivci SDH Bořetice,

dovolte nám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši podporu a přízeň, kterou jste nám prokazovali v roce 2015 a pěvně věříme, že nám ji zachováte i v roce novém, v roce 2016. Stejně jako v minulých letech pro Vás připravujeme několik akcí, jak např. hasičský...

Bořetická uzlovačka

"Bořetická uzlovačka"

Kdy:   16. ledna 2016, začátek v 9:00 hod

Kde:   Kulturní dům v Bořeticích

Kdo:   čtyřčlenná družstva v kategoriích mladší a starší žáci. Jednotlivci, max. čtyři z každé kategorie (kategorie mladší – starší)

 Jedná se o soutěž ve vázání uzlů ...

Hasičský kalendář 2016

Přátelé SDH Bořetice,
než se naši bořetičtí borci vymakají do takové podoby a nafotí stejný kalendář, tak se můžete pokochat členy hasičské stanice v Brně-Líšni.

Kalendář bude k sehnání v sídle Nadačního fondu dětské onkologie Krtek (nebo mohou zájemci napsat na e-mailové adresy, kte...

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Už se Vám jistě někdy stalo, že jste zaslechli zvuk hasičské sirény a byli jste zvědaví, co se děje? V tomto případě Vám pomohou webové stránky www.firebrno.cz, kde v sekci Výjezdy zjistíte, kam vyjíždí záchranný sbor Jihomoravského kraje. 

Webové stránky jsou v novém, takže neváhejte ...

Požár v oblasti Kraví Hory

Dne 23. října 2015 ve večerních hodinách zasahovalo SDH Bořetice spolu s dalšími sbory při požáru vinného sklepa, při kterém zahynul jeden muž. 

K události vyjely celkem dvě jednotky profesionálních hasičů a čtyři dobrovolné. Požárníci na místě zasahovali od tři čtvrtě na dvanáct...

X. bořetická hasičská soutěž

Svou účast na soutěži můžete potvrdit na facebookových stránkách události X. bořetická hasičská soutěž

Výsledky mladých hasičů

Poctivý trénink nám přináší sladké ovoce. Už na poslední soutěži ve Valticích nám utekla medaile jen o malinkatý kousek, ale tuto sobotu v Ladné se naši mladí hasiči konečně dočkali. V konkurenci čtrnácti družstev z celého okresu naši mladí hasiči ve druhém pokusu zaběhli čas 21...

Závody našich mladých hasičů ve Cvrčovicích

Po rychlé poradě s kolegy z Velkých Pavlovic jsme na soutěž ve Cvrčovicích postavili společné družstvo mladších žáků a jelikož v něm byli 4 členové HM SDH Bořetice, startovalo toto smíšené družstvo v bořetických dresech. A vyplatilo se. I když to byl pro nás první ostrý st...

Hasičská mše

U příležitosti svátku sv. Floriána, patrona hasičů, byla v neděli 3. května v našem kostelíku sloužena mše za naše hasiče.

Odkaz na fotografie ZDE.
...

Svátek sv. Floriána

Dneska 4. května má svátek patron všech hasičů - sv. Florián.

The Teachers opět v Bořeticích!

Tato skvělá kapela, kterou znáte z našich hasičských plesů, opět zavítá do Bořetic! 17. května přijedou na dvě hodiny (18–20 hod) do Bořetic se svým rockovým programem čtyři členové kapely The Teachers. Tentokrát to bude v rámci Dne rodiny v parku u fary. Za nepříznivého počasí v k...

Aktualizovaná členská základna

Za poslední roky nás pár přibylo, pár ubylo... zkuste kliknout na liště na "O nás", poté na "Členská základna SDH" a uvidíte, kdo všechno z Vašeho okolí je hasičem :) Pokud chcete i Vy být na tomto seznamu (který se mimochodem za posledních pět let rozrostl o 10 členů!), stačí se ozvat v dis...

Taktické cvičení na videu!

Přátelé, ZDE se můžete podívat, jak vypadá takové cvičení z pohledu hasiče :)

Sběr železného šrotu a autobaterií

SDH Bořetice pořádá v sobotu 25. dubna 2015 od 8:00 sběr železného šrotu a autobaterií. Předměty, prosím, nachystejte před Váš dům (těžší objekty na požádání vyneseme). Předem děkujeme za každý příspěvek.
...

Pozvánka na hasičský ples

Již 14. února se uskuteční další z hasičských plesů, na který Vás srdečně zveme! Svou účast můžete potvrdit na Facebookových stránkách Hasičský ples v Bořeticích.
...

Nové fotky

Přátelé, ve fotogalerii naleznete nová alba – z Mikuláše, Betlemského světla a z Výroční valné hromady.


Program výroční valné hromady

Program Výroční valné hromady SDH Bořetice

konané 9. 1. 2015 od 19.00 v zasedací místnosti KD Bořetice

1. úvod, kontrola usnášeníschopnosti

2. zahájení a přivítání hostů,

3. schválení programu VVH

4. volba návrhové komise, ověřovatelů zápisu

5. zpráva o činnosti SDH Bořeti...

Letošní Mikuláš

Přátelé, včera mi volala jedna nejmenovaná dáma (byla to Janča šebíkovic) a ptala se, jestli budeme letos chodit na Mikuláše. Vychází to na příští pátek a já myslím, že by to mohlo být bezva (ráno se nebude muset vstávat ;) ). Proto prosím trošku iniciativy a ozvěte se, jestli do toho jdeme ne...

Výroční valná hromada 2015

Vážení členové SDH Bořetice, dovolujeme si Vás tímto pozvat na výroční valnou hromadu, která bude opět po pěti letech volební a uskuteční se v pátek 9. ledna 2015 od 19:00. Prosíme členky SDH o něco dobrého na zub a o členy o něco, čím ty dobroty zapijeme :)
...

Výsledky komunálních voleb

Přátelé, jsme velmi rádi, že i v letošních volbách jste nám projevili svou náklonnost. Za Zapálené pro Bořetice se do obecního zastupitelstva dostala Ing. Lenka Bukovská a Ing. Marek Polák. Oběma zvoleným gratulujeme a přejeme pevné nervy :)
...

Volební leták

Přátelé, v příloze si můžete prohlédnout náš volební leták. Děkujeme za Vaši přízeň.

Volby do obecního zastupitelstva obce Bořetice

Vážení přátelé, již 10. a 11. října 2014 můžete hlasovat o novém obecním zastupitelstvu. Věříme, že i letos nám zachováte svými hlasy přízeň a přijdete k volebním urnám :) Chcete-li zjistit více o našem sdružení nezávislých kandidátů "Zapálení pro Bořetice", tak nás najdete na stejnoj...

Zajímavost z našeho kraje

V květnu měli jihomoravští hasiči nejvíc výjezdů

Od začátku roku evidují hasiči 3232 událostí. V květnu museli vyjet k 877 případům. Od začátku letošního roku je to nejvíc událostí v měsíci. 

Nejčastěji vyjížděli hasiči na Brněnsku, kde zasahovali u 454 událostí. V 510 p...

Velký úspěch našich mladých hasičů

Chcete-li vědět více, podívejte se ZDE.

Hasičský ples je za námi....

.... a my věříme, že se Vám líbil tak, jako nám. Chceme Vám srdečně poděkovat za Vaši návštěvu, za skvělou atmosféru a za věrnost, kterou nám dokazujete již několik plesových sezon. Na fotky se můžete těšit o víkendu :)
...

Dva nové přírůstky do SDH Bořetice

Přátelé, je nám velkou ctí Vám oznámit, že na konci loňského roku do naší velké hasičské rodiny přibyli dva krásní kluci jako buci. Jako první se do našeho super dreamteamu přidal Mareček Buchta, který spatřil světlo světa 19. listopadu 2013 a svou výškou 53 cm a váhou 4040 gramů aspiruje...

Zpráva o sportovní činnosti 2013

Sezóna 2013 byla pro nás na jednu stranu úspěšným rokem, ale na druhou stranu rokem problémovým. Z prvního pohledu vidím úspěch v tom, že se nám podařilo pro náš spo...

Plakát na hasičský ples

Přátelé, moc se na Vás těšíme!

Zpráva o činnosti sboru za rok 2013


Sestry a bratři, vážení hosté,

dovolte mi, abych Vás opět po roce přivítal na výroční valné hromadě Sboru dobrovolných hasičů Bořetice. Rád bych shrnul činnost sboru v uplynulém roce 2013, podrobné zprávy k jednotlivým dílčím činnostem poté přednesou pověření členové výbo...

Aktualizovaný seznam tomboly

Přátelé, vkládám aktualizovaný seznam tomboly. Prosím, kukněte na to.

Zpráva o činnosti Jednotky SDH Bořetice za rok 2013

Začátkem roku 2013 bylo v jednotce zařazeno celkem 12 hasičů. V průběhu roku jsme mezi sebe
přijali jednoho mladého hasiče a naopak 1 člen byl na vlastní žádost z jednotky vyřazen, proto
celkový počet členů k dnešnímu dni zůstal na 12.
Dva členové jednotky si prošli obnovením platnosti ...

Jaký hasicí přístroj si mám pořídit domů a jaká je jeho cena?

Jednou z možností je vybavit si domácnost práškovým hasicím přístrojem. Lze jej pořídit již za cenu od 800 Kč (dva přístroje se 2kg nebo jeden se 6 kg hasební látky). Jsou to (na rozdíl třeba od vodních hasicích přístrojů) téměř univerzální přístroje, které lze vedle hašení někter...

Nový rok 2014

SDH Bořetice přeje všem svým příznivcům šťastný, zdravý a spokojený rok 2014 plný radosti. Já osobně přeji našim borcům stále lepší a lepší sportovní výkony a lepší a lepší výsledky na časomíře.


...

Hasičský ples 2014

Přátelé, srdečně Vás zveme na tradiční hasičský ples, který se koná v sobotu 15. února v Kulturním domě v Bořeticích. Hrát bude jako vždy kapela The Teachers.

Svou účast na akci můžete potvrdit ZDE!
...

Jak se zachovat v nepříznivém zimním počasí

V souvislosti se zvýšenou možností hrozby extrémního počasí připravil Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje pro obyvatele Jihomoravského kraje souhrnné informace.

Vichřice - jedná se o dlouhodobější atmosférický jev na rozsáhlém území (zvláště častý v horských oblastech), v...

Topná sezóna začala

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje připravil pro obyvatele Jihomoravského kraje souhrn informací pro topnou sezonu.

Jak předcházet požárům a co dělat při jejich vzniku? (21)
Obsah článku:
Kde nejčastěji dochází ke vzniku požáru, jaké jsou nejčastější příčiny vznik...

I hasiči mají svou krásku

Věřím, že i mezi členkami SDH Bořetice i ostatních týmu v BHL by se našlo pár takových krásek :) ZDE
...

Více fotek....

.... naleznete na stránkách obce Bořetice ZDE a ZDE. Na tyto stránky se fotografie nahrávají po jedné, proto je zde uveden jen výběr :)
...

Hasičská soutěž se blíží

Pozvánka

na

VIII. bořetickou hasičskou soutěž v požárním úto...

Povodně z pohledu hasiče z Bořetic

Tento týden jeden z našich členů vyrazil jako dobrovolník pomáhat p...

Dobrovolní hasiči při povodních

O tom, že jsou dobrovolní hasiči důležitou součástí naší společnosti se dozvíte zde:

Náměstek starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ing. Jaroslav Salivar hovořil o povodních a dobrovolných hasičích v souvislosti s nimi s redaktorkou  pořadu "Studio 6 víkend" v sobotu ...

Rozrůstající se základna

8. května 2013 se naše hasičská základna rozšířila o jednoho krásného, mrňavého hasiče. Vítáme mezi námi Tomáška Langera, jehož rodiče jsou věrnými členy SDH Bořetice.

Pomoc Praze přichází i z Jihomoravského kraje

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje vyslal dnes před polednem odřad do Prahy. Na místo vyjel hasičský autobus s 13 příslušníky HZS JMK a 23 členy jednotek SDH. Hasiči v Praze pomáhají stavět protipovodňové stěny.

Před 18. hodinou vyslalo krajské operační a informační s...

Hledáme sponzory...

Milí přátelé sboru dobrovolných hasičů Bořetice, bohužel se nám stala taková nepříjemná věc, a to ta, že se nám někam zatoulaly soutěžní dresy a zkrátka nejsou k nalezení. Tímto bychom Vás chtěli poprosit, zda byste se nechtěli stát sponzory našich nových dresů. Přivítáme jakoukoliv ...

Letoší rally

21. a 22.června proběhne opět rally. Na 21. (noční) a 22. (denní) ...

Odhalení památníku zesnulým hasičům

Dnes v podvečer byl slavnostně odhalen památník hasičům, jenž zemřeli při výkonu služby 8.1. 2002 v požárem zasaženém kasinu v Brně na Nádražní ulici.

Kapitán David Kožuský a poručík Jaroslav Gargula zemřeli společně s jedním ze zaměstnanců hořícího kasina, kterého ...

Kdo má zájem o trička a mikiny?

Přátelé, na hasičce jsme našli pár hasičských triček a mikin. Najde se nějaký zájemce? Velikostně je to takto: pánská mikina velikosti M, L a XXL (po jednom kuse) je tmavěmodrá. Světlemodrá dámská mikina velikosti S. Mikiny jsou báječně teplé a mají na sobě znak SDH Bořetice a na zádech ...

Odkaz na fotografie

Bohužel se nám stále nedostává fotografií z hasičského plesu, proto alespoň poskytujeme odkaz na obecní stránky, fotografie naleznete ZDE.

Úspěch naší omladiny

V sobotu 23.2. se družstvo našich mladých hasičů zúčastnilo letos už 3. soutěže v uzlování, která se tentokrát konala ve Starovicích. I přes nepříznivé počasí a hlavně zasněžené cesty se na soutěž dostavila většina kolektivů mladých hasičů z našeho okresu. Naši čtyři závod...

Naši mladí hasiči vyjíždí za zkušenostmi

Nastala sezóna závodů v uzlování, tak jsme se i my s mladými hasiči vypravili zkusit štěstí.

Dne 26. ledna se pět našich mladých členů zúčastnilo soutěže v Bohunicích, kterou pořádalo SDH Brno -Přízřenice. Děti závodily v kategorii mladších družstev nejen v uzlování, ale po...

Výroční zpráva - mladí hasiči

Dovolte, abych Vás seznámila s činností kolektivu mladých hasičů v uplynulém roce. Náš kolektiv má k dnešnímu dni celkem 22 členů, z toho 13 chlapců a 9 dívek v rozmezí od 7 do 13 let.

Scházíme se pravidelně každý čtvrtek od 16.00 do 17.30. Tréninky jsme si v létě zpestřili r...

Naše olympijská vítězká ví :)

ZDE si můžete přečíst ;)

Nové video na YOU TUBE

Nové video naleznte ZDE.

Jak nám dopadlo VVH?

Včerejší Valná hromada se nesla ve veselém duchu, byly shrunuty události roku 2012 a proběhly i nějaké personální změny. Proto Vám, naši milí návštěvníci, oznamujeme, že od včerejšího dne zastává pozici starosty SDH Bořetice pan Milan Foler, jeho náměstkem se stal Ing. Jiří Michna. Novými ...

Výroční valná hromada

Valná hromada se uskuteční v pátek 11. ledna 2013 v 18:00 v zasedací síni kulturního domu. Prosíme pány, aby přinesli něco k pití a slečny něco dobrého k jídlu.

Děkujeme :)

Sbor dobrovolných hasičů z Bořetic Vám tímto srdečně přeje krásné a požehnané prožití Vánoc a šťastný Nový rok a nový rok. Děkujeme Vám za podporu v roce 2012 a věříme, že nás neopustíte ani v roce nadcházejícím, uvidíme se na hasičském plese 23. února 2013 :)
...

Rozdělení tomboly

Přátelé, na svých mailech najdete seznam tomboly, který byl včera odborně přidělen :) Nepřišel-li Vám mail, tak jste asi nic nedostali na starost nebo jsem to odeslala špatně. Kdyžtak pište do diskuze :)

Letošní Mikuláš

Milí přátelé, chcete aby Vaši ratolest letos navštívil Mikuláš? Napište své jméno do seznamu v hospůdce U Linhů nebo sem k nám do diskuze :)

Objevili jsme poklad :)

Na těchto stránkách naleznete skutečné historické poklady :) Například náš kostelík, školu a dokonce i hasičku.
...

Nová událost na Facebooku

Vytvořili jsme novou událost, a to Hasičský ples 2013. Můžete zde potvrdit svou účast a sdílet mezi ostatními přáteli :) ať se nás sejde co nejvíc a můžeme pořádně divočit! Moc se na Vás těšíme, i když ještě chvilku musíme počkat....
...

Hasičský ples 2013

Doufám, že potěším všechny návštěvníky našeho hasičského plesu, když prozradím, že máme potvrzené účinkování skupiny The Teachers :)

Pozvánka na BHLko

Sbor dobrovolných hasičů z Velkých Pavlovic nás srdečně zve na slavnostní vyhlášení VII. ročníku Břeclavské hasičské ligy. Slavnostní vyhlášení se koná 3. listopadu od 20:00 v sále velkopavlovické sokolovny.
...

Dosoutěženo jest....

Tak už proběhla i naše hasičská soutěž a letošní BHL je u konce. Moc gratulujeme vítězům i těm na dalších stupíncích.

Včera nám počasí zrovna nepřálo, ale myslím, že mohu říct, že nakonec to dopadlo moc dobře :) Po počátečních zmatcích se soutěž rozběhla na plné obrátky a přines...

Plakát na soutěž

V příloze naleznete plakát na naši hasičskou soutěž, která se koná příští sobotu 1. září.

Hasičská soutěž se blíží

Stejně jako loni, tak i letos se bude naše hasičská soutěž konat na místním letišti Kraví hora, a to v sobotu 1. 9. 2012 od 13.00 hod.

Nástup jednotek ve 12.45. Základna jedna, příprava na základně bude zkrácena na max. 4 minuty. Nejprve proběhne soutěž žen, poté mužů a staré ga...

Hasičská párty - shrnutí :)

Ve fotogalerii naleznete pár foteček z párty (tímto prosím ty, kteří mají fotky, ať se nebojí a pošlou :)). Odpoledne začalo šipkovanou pro děti, ty se sešly v pouhopouhém počtu pěti, ale i tak jsme si trasu kolem kostelíku, nádraží a Kravích hor užili dosyta. Potom už následovala veselice...

Hádanka!

Najděte dva členy našeho sboru - fotka pochází z vrbeckých hodů 1998 :)

Pokyny na hasičskou grillpárty!

Sraz členů na hasičskou grillpárty bude v pátek ve 13:30 v parku u kostela - bude se pomáhat s šipkovanou pro děti a je potřeba nachystat klubovnu. Oficiální zahájení akce bude v 15:00.

Prosím, vemte s sebou někdo nějaké nealko, brambůrky, pomazánky, ovoce, zeleninu. Ostatní je zajištěné. P...

Nový nábor mladých hasičů

Naši mladí přátelé, rozhodli jsme se, že uskutečníme další nábor do mladých hasičů. Více info na plakátu.

SCHŮZE!

Přátelé, další schůze proběhne tento pátek, tedy 29. června v 19:00 v klubovně na hřišti. Bude se řešit hasičská grilovačka! Prosím, přijďte v hojném počtu.

Hasičská mše

Přátelé SDH Bořetice, srdečně Vás zveme na mši svatou, která bude sloužena za náš hasičský sbor. Mše proběhne v neděli 16. září - oslavíme tak naše výročí deseti let od znovuzaložení sboru.
...

Informace pro mladé hasiče

V sobotu 30. června pojedou mladí hasiči na závody do Bulhar a v pátek 6. července proběhne hasičská grilovačka. Pro děti bude od 14:00 připravena šipkovaná a opékání špekáčků. Tímto chceme poprosit rodiče, aby se ozvali na mail kuchynkovam@seznam.cz, zda se budou jejich ratolesti těchto...

Trocha historie....

První placený hasičský sbor byl na českém území založen už v roce 1853 v Praze. Hlavní odpovědnost za hašení požárů ale ležela od 2. poloviny 19. století až do druhé světové války na dobrovolných hasičských sborech měst a obcí.

Za první Československé republiky existovaly veřejné...

Sobota

Tuto sobotu se nepojede na závody mladých hasičů.

Když se řekne evakuace

Hasiči ročně zasahují u více jak sto tisíc událostí. Likvidují požáry, zasahují u dopravních nehod, poskytují technické pomoci. Jen v roce 2011 hasiči bezprostředně zachránily 12 015 lidských životů a 30 351 osob před hrozícím nebezpečím evakuovaly. 

Od roku 2001 bylo evak...

Soutěž mladých hasičů Novosedly 2012

Uplynulé sobotní dopoledne bylo pro naše mladé hasiče výjimečné, zúčastnili se svojí první soutěže v požárním útoku. Družstvo mladších jelo čerpat ostré soutěžní zkušenosti až do Novosedel. Nálada v týmu panovala výborná, po nervozitě ani památka, byla to paráda sledovat, jak si špunti s...

SDH Bořetice, 1. místo

Po dlouhé zimní přestávce jsme konečně začali soutěžit. První závody pro náš soutěžní tým připadly na neděli 27.5. Při krásném počasí jsme v dostatečném předstihu dorazili na místo soutěže v Pohořelicích, kde se zrovna vše připravovalo k provedení požárních útoků. Když se podař...

ZÍTŘEJŠÍ SRAZ!

Sraz na zítřejší závody mladých hasičů do Novosedel je v 8:00 před budovou místní základní školy. Děti si s sebou vezmou svačinu, pití, pevné boty na přezutí a dlouhé tepláky.

Sucho nadále sužuje republiku

Již od 15:59 sužuje nedalý Bzenec obrovský požár. Držíme našim kolegům palce!

Požár Hodonín

Podtyp: Polní porost, tráva

Popis: Jednotky vyjely k P lesa. Jedná se o P lesa o rozloze cca 0,5km2. Vyhlášen zvláštní stupeň požárního poplachu. P se rychle šíří, by...

Odpoledne pro děti

Odpoledne pro děti je pořádáno v rámci Noci kostelů.

Hasičská grillpárty č. II

Po velkém úspěchu loňské grilovačky jsme se rozhodli, že tuto příjemnou akci zopakujeme! Termín byl po dlouhé rozpravě určen na pátek 6. července:

- letos se nebude přímo grilovat, ale rádi tomu tak říkáme :) bude se opíkat prasátko
- začneme s prckama, kteří si budou opékat špekáčky
- jak...

Hasičský dům v Telči

Nejedná se přímo o hasičskou zbrojnici, ale o hasičský dům. Nachází se v Telči. Více o této krásné budově se dozvíte ZDE. Děkujeme za zaslání fotografie :)
...

Mladí Hasiči

Tento víkend na soutěže mladých hasičů do Tvrdonic a Valtic nepojedeme. O účasti na dalších soutěžích mladých hasičů budeme dále informovat. Kalendář soutěží je zveřejněn v sekci Mladí hasiči.
...

Jak zní siréna?

Signály prvků varování v ČR - popis signálů, jejich grafické znázornění a zvukové ukázky  u všeobecné výstrahy, zkoušky sirén a požárního poplachu.

Všeobecná výstraha

Signál je vyhlašován kolísavým tónem sirény po dobu 140 vteřin a může být vyhlašován třikrát za sebou v cca ...

Hasičská svatba

Zítra, dne 28. dubna 2012, máme v našem sboru velikou slávu! :) Dva naši členové - Martina Blažejová a Tomáš Langer - se budou brát! Tímto jim vinšujeme ještě jednou všechno nejlepší, ať jsou spolu šťastní a brzo nám přibude nový přírustek do sboru! :) GRATULUJEME!!!!
...

Rušení SDH Kopytov - můžete je podpořit....

V dnešních zprávách jste mohli vidět reportáž o rušení SDH Kopytov. ZDE můžete svým podpisem sbor podpořit.

http://severnimorava.regiony24.cz/11-150509-bohuminsti-radni-maji-jednat-o-zruseni-jednotky-dobrovolnych-hasicu-v-kopytove--ta-se-brani-petici
...

Hasič na Wikipedii

Hasič (staré označení požárník) je zejména označení pro profesionálního nebo dobrovolného člena hasičské jednotky.

Hasiči v množném čísle se často užívá jako zjednodušené označení dobrovolných i profesionálních hasičských sborů.

Kromě hašení požárů zasahují hasiči obvykle také v ...

Další hasičská zbrojnice

Tato krásná a vkusná hasička se nachází v pražském metru :)

Pojedeme?

Neuspořádáme výlet? :) ZDE více info!

Novinky u hasičů?

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/172349-hasici-chteji-zpoplatnit-nektere-sluzby-a-zapojit-pojistovny/

Velikonoční pondělí

Přátelé ze sboru, jelikož má být v pondělí ošklivo, tak náš plán na Tour de sklepy padá... Návrh je takový, že se sejdeme po pondělní mši (pravděpodobně bude klasicky v 8:00), tak bych se sešla v 9:00 a vyrazila do hasičské klubovny na hřiště hrát společenské hry.

Ženy s sebou: dobrůtky...

Krásná hasičská zbrojnice v Bavorsku

Tato hasička se nachází v malebné "dědince" uprostřed Bavorska asi 80km od Mnichova. Obec má víc jak 300 obyvatel, místní sbor čítá přes 40 členů a byl založen roku 1890. Na tom by nebylo zase tak nic zvláštního, kdyby roku 1896 nezaložil pan Ludvig Müller naprot...

Máte rádi hasiče a statistiku???

Pak ZDE najdete odkaz na Hasičskou statistickou ročenku roku 2011 z našeho kraje...

Tip na vánoční dárek

Touží-li Vaše srdce po hasičské literatuře, máme pro Vás tip :) ZDE

Oznámení

Při posledním tréninku bylo zjištěno, že nám nějaký šikovný spoluobčan rozebral půlku dřevěné základny pro požární útok. Snad mu díky dřevu bylo teplo, ale my nyní musíme sestavit základnu novou......
...

Do nákupního centra nejlépe s buzolou

Zamysleli jste se někdy nad tím, co byste dělali, pokud by v nákupním centru, ve kterém se právě nacházíte, začalo hořet? Jak se co nejrychleji dostanete ven? A co budete dělat, pokud jste své dítě odložili v dětském koutku? Máte se pro něj vrátit nebo jít ven sami, protože Vám prac...

Hejtman JMK vyhlásil dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů

Od 21.3.2012 do odvolání vyhlásil Hejtman JMK Michal Hašek na území Jihomoravského kraje dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požáru. To v praxi znamená, že na místech se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru:
a, lesní porosty a jejich bezprostřední okolí do vzdálenosti 50m
b, suché travní porosty
c, ploc...

Divoký pátek!

Jak jste jistě mnozí zaregistrovali, včera nám nečekaně dvakrát houkla sirená. Jednou v 15:22 a podruhé ve 23:16. Více o těchto zásazích zjistíte ZDE.
...

První vlaštovka

Tato krásná hasička se nachází ve znojemské vesničce Lesná. V současné době má SDH Lesná 44 členů a historii delší než 100 let....

Vyhlašujeme FOTOakci :)

Tak nás tak napadlo, že Vás trošičku pošťouchneme k focení :) Přijeli jsme z lyžařského výletu z Rakouska a vyfotili krásnou hasičku - takhle je v horském Bad Kleinkircheim. Až pojedete někam na výlet - pošlete nám svou fotku u místní hasičky - uděláme si z toho takovou pěknou fotoakci :...

Holky naše šikovný...

V sobotu 18.2. se naše mladé hasičky vydaly uzlovat do Starovic. Odvážně bojovaly proti soupeřům, kteří byli vetšinou o několik hlav větší a o pár let starší. Závodilo se v uvazování 4 uzlů, postupoval vždy rychlejší z dvojice. Náš kolektiv reprezentovaly v mladší kategorii Eliška ...

Rekord!

Lednová návštěvnost byla nejvyšší v dějinách našich stránek :) Bez dvou návštěvníků jsme měli počet návštěv 1800! V současné době je menší okurková sezona, ale věřím, že jakmile začnou tréninky, budeme Vás znovu informovat o dění ve sboru...

Děkujeme za Vaši podporu!
...

Hasičský ples je za námi....

... a my všem děkujeme! Plesu se zúčastnilo cca 200 návštěvníků a v tombole jste vyhráli 180 cen! Ve fotogalerii naleznete fotky a na další fotky (Výroční valná hromada, hasičský silvestr a další akce) se můžete těšit v následujících dnech :)
...

Plán činnosti na rok 2012

    Sbor dobrovolných hasičů:
-  schůze výboru SDH svolat  dle potřeby k zajištění chodu SDH a připravovaných akcí
-  členské schůze svolat dle potřeby k zajištění akcí
-  14.1. ples SDH Bořetice
-  od 30.3. začátek tréninků sportovního družstva
-  26.5. den otevřených sklepů – výpomoc ...

Současný stav

Přátelé, všechny stoly v sále jsou obsazeny! Ještě tady ale máme dva volné stoly u baru, tak kdyžtak pište do diskuze! Kdo dřív příjde, ten dřív plesuje u stolu :)

PLAKÁT

Prohlédněte si plakát na hasičský ples

Rezervace na hasičský ples!

Přátelé, ples se nám nemilosrdně blíží, proto začínáme přijímat rezervace na stoly v sále i u baru. Nahlašujte své rezervace na fóru těchto stránek, ale mějte prosím na paměti, že stoly mají osm židlí, proto se snažte obsadit celý stůl, nebo nahlašte počty, ať Vás popřípadě můžeme ...

Veselé Vánoce!

Přejeme všem členům SDH Bořetice, fanouškům a obdivovatelkám :) krásné a požehnané Vánoce. Věříme, že i v příštím roce nám zachováte stejnou přízeň a náklonnost jako v roce letošním.
...

Mladí hasiči tento týden nebudou!

Tento týden nebude setkání s mladými hasiči. Sejdeme se až 5. ledna...

Rozvoz Betlémského světla

Video z této akce naleznete ZDE!

Výroční valná hromada (POZVÁNKA)

Výroční valná hromada se letos uskuteční v pátek 6. 1. 2012 od 19.00 v zasedací místnosti KD Bořetice. Min. členy výboru prosím o účast ve slavnostním stejnokroji. Jinak model bude stejný jako každý rok - kluci pití, holky něco malého k občerstvení.

Potvrďte svou účast na Fejsbůku :)...

Vtipálci z SDH

Ověžte si odpovědi našich borců z jednotky SDH Bořetice :) ZDE!


Betlémské světlo

V sobotu 17.12. od 9.30 hodin bude naší obcí projíždět označené auto dobrovolných hasičů, které bude rozvážet po obci Betlémské světlo. Všichni zájemci, kteří si chtějí světlo odebrat přímo od hasičů, ať čekají s připravenými svícemi před svými domy, betlémské světlo vám přivezeme...

Mikulášská nadílka dle SDH Bořetice

Článek do Bořeckých listů


Minulý rok byla neskutečná legrace, takže letos nebylo o čem rozmýšlet. šli jsme do toho znovu! Pondělní nadílce 5. prosince předcházely několikadenní přípravy a chystání. K nachystání toho bylo vcelku dost, neměli jsme andělská křídla, Mikuláš vousy, čerti...

Sraz na Mikuláše

Prosíme všechny čerty, anděly a Mikuláše (jeden stačí), kteří se v bořeckém SDH nacházejí, aby se dostavili zítra, tj. v pondělí 5. prosince v 16:00 do budovy staré hasičky u kostela. Odtud budeme vycházet.

Rodiče, chcete-li, aby naše speciální jednotka dorazila i k vám zapište se na papír u...

Členská schůze 3. prosince!

Prosíme všechny členy SDH Bořetice, aby se v sobotu 3. prosince v 18:00 dostavili do klubovny na hřišti. Bude se řešit blížící se ples - hlavně se bude rozdělovat tombola. Prosím, promyslete osoby/podnikatele, kteří by byli tak hodní a přispěli nám.

Těšíme se!
...

Schůze 29. listopadu

Starosta SDH Bořetice svolává na úterý 29. listopadu mimořádnou schůzi. Začátek v 19:00.

Program:

  1. Vánoční jarmark
  2. Ples (svolání členské schůze ohledně plesu, úkoly, tombola)
  3. Výroční valná hromada (předběžný návrh termínu  pátek 6. 1. 2012 buď na budově nové školy nebo jako ...

HASIČKÝ PLES V BOŘETICÍCH

Milí přátelé, co nejsrdečněji Vás zveme na hasičský ples, který se letos bude konat mimořádně o měsíc dřív než obvykle, a to 14. ledna 2012. Ale věřím, že si na nás uděláte čas a to i z toho důvodu, že budou hrát opět The Teachers! :)

Tuto událost najdete i na facebookových strán...

17. listopadu

Přejeme Všem klidné prožití státního svátku! Pomalu se nám rýsují podrobnosti hasičského plesu - budeme Vás co nejdříve informovat :)

Mladí hasiči

Jelikož už není možné, aby se děti scházely venku, usadili se svými hasičskými učiteli v místní škole. Momentálně hrají hry a opakují si znalosti, které nabyli v předchozích měsících. Poznávají hořlavé a nehořlavé látky a učí se, čím se hasí. Další v pořadí bude výuka dalších typů uzl...

Netýkající se hasičů, ale působivé i tak! :)

Přátelé, chcete-li se povabit, tak najeďte na stránku www.google.cz a zadejte do vyhledavače: Do a barrel roll. Já něco takového ještě neviděla :)

Hasičský ples 2012

Přátelé, prvotní chystání hasičského plesu začalo. Už máme vymyšlený program na půlnoc a můžu Vám oznámit, že něco takového tady ještě nebylo!!!! Takže se nechte překvapit :)

Rajče.net

ZDE naleznete fotky ze včerejšího BHLka, omluvte prosím nějaké fotky naležačku, nahrávala jsem to tam poprvé :)

Fotky BHLko

Ve fotogalerii naleznete oficiální i neoficiální fotky ze včerejší kobylské akce! A až zjistím naše heslo na rajče.net, tak je tam nahraju všechny, teďka je udělán pouze opravdu maličkatý výcuc.... ;)
...

Těšíte se?

Ukončení BHLka v Kobylí se blíží a nevím jak vy, ale já se těším moc! Věřím, že se tam sejdeme v hojném počtu a pořádně to rozjedeme ;)

Lampionový průvod

Zveme Vás na lampionový průvod! Přijďte ve čtvrtek 27. října před šestou hodinou večerní na sólo v Bořeticích. Jste-li malinké dětičky, vemte si s sebou maminku, tatínka a špekáček :) špekáček si ale raději vemte všichni. Těšíme se na Vás!
...

Floorball

Každozimní aktivita započne v pátek 4. listopadu od 19:00!

Silvestr!!!

Přátelé hasiči, již s tříměsíčním předstihem Vám oznamujeme, že jsme se na schůzi výboru shodli, že naše silvestrovské oslavy jsou parádní, a že letos uspořádáme další ročník :) Proto ten, kdo se chce naší silvestrovské veselice účastnit, tak ať si neplánuje nic jiného! Pokyny a další...

INFORMACE PRO MLADÉ HASIČE A JEJICH RODIČE

Prosíme rodiče, aby dětem dávali s sebou na naše schůzky pevnou obuv se světlou podrážkou (na přezutí). V případě nepříznivého počasí budeme chodit do školní tělocvičny. Děkujeme

Návrat ztraceného syna

Jsme velmi rádi, že po párleté pauze se k nám vrátil náš Jarda "Knoflík" Ostřížek. Jeho návrat proběhl v akčním duchu, byl okamžitě nasazen do soutěže - a to bez tréninku! Vše se mu povedlo bez problémů, z čehož měl samozřejmě velkou radost :) Vítej u nás, Jardo!
...

Fotky ze soutěže

Spousty fotek ze soutěže naleznete ZDE!

Pokyny pro děti na sobotu

Sraz mladých hasičů je v sobotu 3. září ve 12.00 na letišti. Zveme všechny rodiče, prarodiče, sourozence i kamarády, aby se přišli podívat, co jsme se naučili. Děti si vezmou tričko s dlouhým rukávem, dlouhé pohodlné kalhoty a pevnou obuv. Pro jistotu si s sebou děti vezmou i náhradn...

Nové fotky v albech

Děkujeme za zaslání fotografií ze závodů v Bulharech. Fotky byly přidány SEM. Další nové fotky i TADY!
...

Sobota!

Plakáty jsou rozneseny a soutěž může pomalu vypuknout! Těšíme se na Vaši hojnou účast a zde je další z překvapení: Dle našich informací bude na místě k dispozici letadlo, kterým se případní zájemci mohou proletět (samozřejmě po uhrazení jistých penízků, poslední info zní 45,-/minuta)
...

Časový harmonogram naší soutěže

- od 12.00 příjezd jednotek, prezence družstev,
- od 12.30 ukázka požárního útoku bořetických mladých hasičů,
- 12.45 nástup jednotek, slavnostní zahájení, pasování mladých hasičů,
- od 13.00 soutěž v požárním útoku družstev: nejprve budou soutěžit družstva žen, poté bude vyhlášena tech...

Nová posila

V posledním fotoalbu si můžete prohlédnout fotky borců, kteří neváhali a přidali se k hasičům. Je poznat, že jsou do tohoto sportu ještě celí žhaví a my doufáme, že jim to vydrží co nejdéle :)

Hasičské závody v Bořeticích

Oficiálně oznamujeme, že letošní hasičské závody se budou konat 3. září od cca 13:00 na místním letišti, odkud je krásný výhled do celého okolí. Těšíme se na Vás a věříme, že se na nás a naše malé velké překvapení těšíte ;)
...

Schůzky mladých hasičů

Připomínáme, že naše mladá posila se schází každý čtvrtek od 16:00 u budovy místní školy.

MIMOŘÁDNÁ SCHŮZE

Svoláváme mimořádnou schůzi SDH Bořetice dnes (4. 8.) ve 20:00 v klubovně. Půjde především o jednání o místě na letošní závody. účast všech členů výboru nutná a členů SDH vítaná!
...

VESELO HODY!

Naši hasiči jsou ve velké míře i krojovaní - jak současní tak i vysloužilí. Proto Vám i jim přeji krásné prožití největšího svátku v roce, našich hodečků! Uvidíme se na sóle!
...

Náš historický úspěch

Na včerejších nočních závodech v Brumovicích to opravdu stálo za to. Nejen, že jsme sestavili tři týmy (A, B a Gumídci), atmosféra byla báječná, ale také jsme se umístili na fantastickém čtvrtém (bramborovém) místě z devíti. To se nám ještě nikdy nestalo a máme z toho obrovskou radost :) Náš...

Nová fota

Tak se stalo, že se mi sešlo docela dosti nových alb, tak se každý den můžete těšit na nějaké nové. Dneska začínáme fotkama od Marka Poláka a Markétky Kuchyňkové, a to z hasičské grillpárty, zítra se mrkneme, jak naši kluci zachraňovali pejska.
...

Fotky na webovky

Prosím všechny, kdo mají nějaké fotečky z letošních hasičských závodů, letního kina, treninků nebo jiných akcí, ať mi je přinesou na flešce nebo pošlou na mail. Ať se nám to tady zase trošku rozhýbe... i nám nastává mimo závodů okurková sezona asi :)
...

Rekord v návštěvnosti!

Děkujeme všem, kteří náš web navštívili v pondělí 11. července. Přispěli jste tak k návštěvnostnímu rekordu, který dosáhl do výše 144 návštěv. Toto je rekord, který zvýšil náš červencový průměr. Doufáme, že i nadále bude naše webová návštěvnost stoupat :)
...

LETNÍ KINO JIŽ OD ZÍTŘKA

Doufám, že se nevyplní můj dnešní sen, kdy se promítalo v sále kulturního domu a přišlo Vás pouhých pět osob :) My všichni se na Vás moc těšíme, oznamujeme, že občerstvení je přichystáno a nakouknete-li v dnešních večerních hodinách Pánský dvůr - uvidíte přípravu letního kina v plném prou...

Plakát na letní kino

V příloze ZDE naleznete plakát na blížící se letní kino.

Nejmladší hasička

V úterý 26. června v 8:03 ráno se nám narodilo nové hasičské miminko Anička šebestová :) Vítáme Tě na světě, andílku :)

Den plný akce!

Poslední den školního roku se nesl v rámci hasičství. Nejdříve naši hoši vyjeli k požáru, který hasili dlouhých pět hodin a odpoledne došla řada na naše mladé hasiče. Fotografie z obou událostí najdete ve fotogalerii.
...

Plán činnosti mladých hasičů

Minulý čtvrtek 23.6. proběhl nábor mladých hasičů, na kterém bylo dohodnuto, že schůzky budou probíhat každý čtvrtek od 16:00. Na první schůzku, která bude tento čtvrtek 30.6. si každý přinese deníček, do kterého budeme mimo jiné vypisovat informace pro rodiče a také kontakty na vedouc...

Webové statistiky

Slibované večerní překvapení. Dneska se nám do rukou (nebo spíše do e-mailové schránky) dostaly statistiky týkající se návštěvnosti našich stránek. Od založení webu v dubnu (11. dubna) do dnešního dne (23. června 2011) naše webovky navštívilo 2218 hostů. Největší návštěvnost bývá v neděli a...

Velmi úspěšný nábor

Ani jsme to snad sami nečekali, ale na náš nábor mladých hasičů se dostavila pěkná řádka hasičstvíchtivých prcků. Nakonec se nám přihlásilo 17 dětí! Tento zájem nás velmi potěšil a velmi se těšíme na akce, které budeme s dětmi pořádat.

Info pro děti a rodiče: Schůzky mladých hasičů...

Novinky!

Za několik desítek minut začíná před bořeckou základní školou nábor mladých hasičů a jsme jako na trní, kolik dětí se objeví :) Večer se můžete těšit na fotografie a na malé překvapení! Nyní si můžete prohlédnout fotky z loňského letního kina.
...

Program letního kina

Filmy na letní kino (11.-17. červenec) jsou objednány a vy už si nyní můžete do svých diářů zapsat program:

Promítat se začne v úterý filmem Na vlásku, ve středu bude následovat perla české kinematografie a naše srdcová záležitost Hoří, má panenko, ve čtvrtek budeme pokračovat filmem Kaj...

Hasičská grilovačka se blíží!

Tak se nám pomalu ale jistě blíží hasičská grillpárty. Připomínám, že se koná v sobotu 25. června od odpoledních hodin (cca od 13:00), muži přinesou šperky ze svých vinných sklepů a dámy umíchají nějaký salát k masíčku. Nápoje, maso, zábava zajištěné.

Jak jistě všichni víte, tak v nedě...

Nové fotografie

Dnešního dne byly to fotogalerie přidány tři nová alba. Nejprve se podívejte, jak naši chlapci hlídali trať na letošní Rally, poté plynule přejděte na fotografie z pozdní svíce našich přátel, členů a novomanželů šebestových a nakonec se mrkněte, jak se děti bavily s našimi hasiči na dě...

Rally 2011 - informace pro pořadatele

Zde jsou finální informace pro členy našeho SDH, kteří budou dělat pořadatele na letošní AGROTEC RALLY.

Pátek 10.6. - RZ 1,3 Němčičky - sraz pořadatelů (těch, kteří nebyli na školení, tedy Jiří Michna, Tomáš Bukovský, Drahomír Buchta a Robert šebesta) je ve 14:00 u cihelny ve Velkýc...

Náš patron - sv. Florián

ZDE naleznete informace o vzniku kapličky sv. Floriána v Bořeticích. Informace jsou čerpány z Kroniky Jakuba Petráska, ten se narodil 8. 12. 1877, můžeme si tedy domyslet, jak stará tato kronika je (pokusíme se to zjistit přesně).
...

Nábor mladých hasičů

Připravujeme družstvo mladých hasičů! Více informací a plakát k této události naleznete v sekci připravované akce.

Novinky na webu

Finišuje doplňování informací o našem výboru. ZDE si o členech výboru můžete něco přečíst. Zároveň Vás zveme do fotogalerie na dvě nová alba - 110. výročí hasičů a Přívalové deště.
...

Fotografie v plné polní

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout naše borce, fotili se jen pro Vás a naše nové stránky! :)

Příspěvky na web

Chcete-li i vy, návštěvníci stránek, přispět svou troškou do mlýna na naše stránky - fotkou, videem, článkem, - neváhejte a napište nám na fórum nebo na mailovou adresu sdh.boretice@seznam.cz. Těšíme se na Vaše příspěvky!
...

Nábor nových členů

Stále hledáme novou krev, která by doplnila naše hasičské řady. Chcete-li se přidat do naší velké hasičské rodiny, tak se ozvěte komukoliv ze sboru nebo na fóru našich stránek.

Hlášení pálení klestí

POZOR informace pro všechny spoluobčany. Pokud se chystáte pálit klestí a nebo jiný zahradní odpad z keřů a stromů, nahlaste to prosím na  tento odkaz. Ušetříte tím spoustu peněz a času nejen profesionálním, ale i dobrovolným hasičům. Děkujeme.
...

Další nášup nových fotek

Do fotogalerie jsou přidány nové fotografie - tentokrát z prvního letošního tréninku a z hasičského plesu v Kobylí.

Výsledky ankety pro letní kino 2011

Zde jsou výsledky ankety pro výběr filmů na letní kino, které se bude konat v týdnu od 11. do 17. července 2011. Promítat budeme v areálu "Pánského dvora" v Bořeticích, a to vždy po setmění (asi 21:30) Vybrané filmy musíme ještě objednat u distributorů a proto není jisté, jestli všechny sním...

Inspirace do budoucna

Není obvyklé, že na přeplněné brněnské ulici narazíte na takového krasavce! Inspirace na nákup budoucího hasičského auta ZDE ve fotogalerii.

Finišují poslední práce na webovkách

Věříme, že již brzy budeme moci říct, že naše stránky jsou hotovy. V současné době dokončujeme poslední články a proto prosíme o trošku trpělivosti :) Děkujeme!

Přečtěte si článek o SDH Bořetice

ZDE, na oficiálních stránkách Bořetic.

Staronové fotky na webu SDH

Procházením zatajených složek v počítači jsem nalezla nějaké staré nové fotky, tak se mrkněte na naše chlapce a děvčata na hasičských soutěžích v Milovicích a u nás :) přeji hezké pokoukání!
...

Sekce videa

Do sekce videa byly přidány některé archivní kousky. Postupem času budou přibývat další.

Anketa na letní kino 2011

ZDE můžete hlasovat o filmech, které byste chtěli vidět na letošním letním kině. To proběhne ve dnech 11.–17. července.

SDH Bořetice na Facebooku

Staňte se fanouškem sboru na Facebooku!

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=64165527622


 

Rozjíždíme nové stránky!!!

Vítejte na nových stránkách sboru dobrovolných hasičů Bořetice. Stranky jsou ještě v plenkách, proto mějte trpělivost, než dáme všechno do pořádku a naučíme se s novými stránkami pracovat. Děkujeme a doufáme, že se Vám naše stránky budou líbit!
...

Shromáždění zástupců SDH okresu Břeclav

V neděli 20.3.2011 se v kulturním domě v Bořeticích uskutečnilo pravidelné jarní shromáždění zástupců SDH okresu Břeclav. Naše SDH se postaralo o místo konání, občerstvení a ostatní přípravné záležitosti.

...

Hasičský ples v Bořeticích

SDH Bořetice zve všechny spoluobčany, kamarády a hasiče na tradiční hasičský ples, který se uskuteční v sobotu 19.2.2011. Začátek ve 20:00 v kulturním domě Bořetice. Informace o plese najdete zde. Na emailu SDH.boretice@seznam.cz si můžete zarezervovat stůl. Přijďte se s námi pobavit....

Výroční valná hromada

Výbor SDH Bořetice svolává na 21.ledna 2011 Výroční valnou hromadu. Začátek v 19:00 v kulturním domě Bořetice. Program najdete zde. účast všech členů SDH Bořetice nutná!

Poděkování

Tímto bych chtěl jménem SDH Bořetice poděkovat Radkovi újezdskému za veškerou práci a vynaložené úsilí při dobrovolném výjezdu do Heřmanic.
Pro členy:

Náměty

Přátelé, máte-li nějaký návrh na článek, odkaz nebo fotografie na tyto stránky, zašlete je prosím na adresu sdh.boretice@seznam.cz. Děkujeme

starší informacePřipravované akce:

Facebook SDH Bořetice

Přidejte si SDH Bořetice do svých oblíbených stránek :) ZDE

Čtvrtky s mladými hasiči

Každý čtvrtek v 16:00 se konají setkání s mladými hasiči. Prosíme členy SDH Bořetice, kteří mají v tuto dobu volno, aby šli s prcky pomoct. Srazy se konají u Zš Bořetice.

další akce