Fotogalerie

2016  |   2015  |   2014  |   2013  |   2012  |   2011  |   2010  |   2009  |   2008  |   starší
Vánoční jarmark a rozvoz Betlémského světla!

Vánoční jarmark a rozvoz Betlémského světla!

Prohlédněte si fotky z nabité předvánoční soboty! Naši borci spolu s farníčaty přijeli pro Betlémské světlo do nedalekého Zaječí, kde jim jej předali skauti. Poté pomalou jízdou jej předávali světluchtivým spoluobčanům :) Jejich světelné kroky nalezly cíl na místním plácku, kde se konal již pravidelný tradiční jarmark, na němž udržovali životodárný oheň! (true story)

Mladí hasiči, další díl :)

Mladí hasiči, další díl :)

Naši prcci se přestěhovali do školní tělocvičny a učí se uzly. A jsou moc šikovní!

Sklepování

Sklepování

Mikuláš 2011

Mikuláš 2011

I letos jsme vyrazili do ulic převlečení za mikulášskou trojici, ale pravda, bylo nás trošičku víc :)

Floorball

Floorball

Zde naleznete pár foteček z každopátečního floorballu.

Podzimní aktivity mladých hasičů

Podzimní aktivity mladých hasičů

Děti se z chladného hřiště a parku přesunuly do školní tělocvičny. Tímto chceme poděkovat paní ředitelce, že nám poskytla tyto prostory :)

Oficiální fotky z ukončení BHLka

Oficiální fotky z ukončení BHLka

Tentokrát slušnější verze fotek... :)

Neoficiální fotky z ukončení BHLka

Neoficiální fotky z ukončení BHLka

BzBB

BzBB

Včera proběhl tradiční Běh za bořeckým burčákem. Při hlídání desetikilometrové trasy si i jednen z nás chtěl vyzkoušet krásy běhu, ovšem využil k tomu dýchacího přístroje na zádech. Večer následovala "dodělaná" v naší milované klubovně. Jak jinak než při burčáku.... a vínu.... a svařáku.... :)

Hasičské závody v Bořeticích 2011

Hasičské závody v Bořeticích 2011

Poslední soutěž BHL tohoto roku... a to u nás! :)

Poslední trénink mladých hasičů před soutěží

Poslední trénink mladých hasičů před soutěží

Naši noví chlapci

Naši noví chlapci

Tito pánové si na našich stránkách vyhledali, že přijímame nové členy - neváhali a už nám vybojovali jeden z nejlepších časů :)

Závody v Lanžhotě

Závody v Lanžhotě

Trošku pozdě, ale přece. Naši kluci na závodech v Lanžhotě.

Bulhary 2011

Bulhary 2011

V sobotu 13. srpna se naši mladí hasiči vydali v hojném počtu na obhlídku hasičských závodů do Bulhar, kde závodily i malé děti. Zkrátka se naše děti jely podívat, jak takové závody vypadají a na co se mají těšit. Domů se odjíždělo v dobré náladě, děti byly nadšené a moc se těší na další čvrtková setkání, kde se naučí něco nového.

Noční závody v Brumovicích

Noční závody v Brumovicích

Hasičká soutěž v Kobylí

Hasičská soutěž v Kobylí

Záchrana pejska

Záchrana pejska

8. dubna ve večerních hodinách vyjížděli naši kluci k záchraně pejska, který uvízl v hluboké jámě....

Hasičská grillpárty podruhé

Hasičská grillpárty podruhé

Máme tady další fotky, tentokrát z pohledu našeho strojníka Mary a jeho Markétky

Naše mladá posila

Naše mladá posila

Mrkněte na dětičky, které mají hasiče tak rády, že se dostavily i za prudkého deště na naši hasičku, aby se přiučily zase něco nového :) pozn. dneska jsme se učili topografické značky a vázat uzly!

Mladí hasiči č. 2

Mladí hasiči č. 2

Jako každý čvrtek tak i ten uplynulý se naši mladí hasiči pod dohledem hasičů starších setkali, aby se přiučili něco hasičskému "řemeslu". Začátek setkání jako vždy začal opakováním již naučených věcí a my všichni musíme děti velmi pochválit, protože jsme nečekali, že budou až tak šikovné! A když Vám při odchodu děti řeknou smutným hláskem, aby už zase byl čvrtek, že se strašně moc těší, tak víme, že tato naše činnost má smysl :)

Fotky z prvního promítání

Fotky z prvního promítání

Prohlédněte si fotky z chystání na první letošní promínátí

První setkání s mladými hasiči

První setkání s mladými hasiči

První setkání s naší novou krví proběhlo za aprílového počasí, proto jsme zvolili jako úkryt naši hasičskou klubovnu na místním hřišti. Děti se učily poznávat hasičské "nádobíčko" a poté si šly trošku provětrat faldy :)

Požár na konci školního roku...

Požár na konci školního roku...

Dne 30. června houkla půl hodiny před polednem siréna a kdo se v té době pohyboval okolo Pánského dvora, mohl záhlednout, jak naši hoši spěchají obléct zásahové obleky a spolu s naší Irenkou vyráží k ohni. Více o požáru zjistíte v sekci: Jednotka - Zásahy, cvičení, školení.

Hasičská grillpárty

Hasičská grillpárty

Včera se na nás usmálo počasí, proto jsme mohli oprášit naše sportovní umění. Chlapci si zahráli fotbálek, pár děvčat (a Jarda) si pinklo tenis. Připraveno byly spousty dobrůtek, za což bychom chtěli poděkovat našemu Radku "Tarbecovi" Újezdskému, který trpelivě seděl u udírny už od brzkých ranních hodin :) Průběh večera: Ochutnávka vína, zobání dobrůtek, popíjení alko a nelko bowle, fotbálek, tenis, karaoke, tanec... a spousty dalšího :)

Soutěž ve Tvrdonicích 2011

Soutěž ve Tvrdonicích 2011

V sobotu 18.6.2011 proběhla 2. soutěž letošního ročníku BHL a to na půdě SDH Tvrdonice. Tentokrát jsme se také zúčastnili, jak si můžete prohlédnout na fotkách. Náš výsledek 27,03 byl bohužel přímo úměrný počtu dosavadních tréninků, ale všichni doufáme, že budeme mít na dalších závodech lepší výsledky.

Nábor mladých hasičů

Nábor mladých hasičů

Slibované fotky jsou k nahlédnutí. Byli jsme velmi příjemně překvapeni zájmem dětí a rodičů o tuto naši akci :) přihlásilo se nám 17 dětí, které se chtějí stát mladým hasičem! Těšíme se na společné zážitky :)

První Velká Děckanáda

První Velká Děckanáda

4. 6. pomáhali naši kluci na akci zvané Děckanáda v Hustopečích

Den dětí 2011

Den dětí 2011

V neděli 12. června nás po poledni vystrašil prudký déšť, ale ten jako mávnutím kouzelného proutku ustal a hasiči mohli vyjet na pomoc s přípravami dětského dne na místním hřišti. Prohlédněte si, jak takový dětský den vypadá.

Svíca novomanželů Šebíkových

Svíca novomanželů Šebíkových

V sobotu se téměř celá banda bořetických hasičů sešla na opožděné svíci našich milých členů Janičky a Robíka Šebestových. Akce to byla veselá, gulášek a ostatní dobrůtky neskutečně dobré a myslím, že mohu mluvit za většinu, že se nám akce velmi líbila. :)

Rally 2011

Rally 2011

V pátek a sobotu (10. a 11. června) naši chlapci převzali důležitou úlohu - dozor při jarním rally. Tohoto úkolu se zhostili s nadšením, vy si prohlédněte pár foteček.

Návštěva školčátek na hasičské zbrojnici

Návštěva školčátek na hasičské zbrojnici

Ve čtvrtek 9. června na naši hasičku na Pánském dvoře přišla vzácná návštěva, celá hromada bořeckých školčátek. Byla seznámena s chodem místního sboru, s hasičským zásahovým oblekem a našimi auty. Děti předvedly, že i ony znají hasiče, čísla 112 a 150 jim nejsou neznámá. Za svou pozornost a nadšení byly děti odměněny sladkou tečkou.

Zásah 3.6.2011

Zásah 3.6.2011

Z poplachu, na který jsme vyjeli s CAS 25 a OA Škoda v počtu 8 členů, se vyklubal planý poplach. Jednalo se o neohlášené pálení.

Nedělní focení

Focení ve slunečnou neděli

Včera se naši chlapci sešli na hasičce na Pánském dvoře, a to za účelem vytvoření oficiálních fotek na naše webové stránky. Prohlédněte si je!

Hasičský ples v Kobylí 2011

Hasičský ples v Kobylí 2011

Bořečáci jsou již takovým inventářem kobylského plesu :)

Trénink 6.5.2011

Trénink 6.5.2011

Aspoň něco málo z prvního tréninku letošního roku.

Malá inspirace

Malá inspirace

Brno, Česká - středa 4. května. Omlouvám se za kvalitu, foceno na mobil.

Hasičský ples Bořetice 19.2.2011

Hasičský ples Bořetice 19.2.2011

Hasičský ples 2011 dokázal to, jak jsou hasiči v Bořeticích a okolí velmi oblíbeni. Do naší tombolu se sešlo 178 cen! Do skoku nám hráli břeclavští The Teachers a jsme rozhodnuti, že příští rok musí přijet zase. Asi jako po každém plese bylo ráno trošku nepořádku, ale nic výjimečného, akorát jsme ztratili kliku od hlavního vchodu, která se však po drobném detektivním pátrání objevila u návštěvníka plesu v jeho posteli…

Dubnový zásah našich hasičů

Dubnový zásah našich hasičů

Naše jednotka spolu s jednotkou kobylských dobrovolných hasičů zasahovala na požáru pod bořetickou rozhlednou. Prohlédněte si fotky, které zachycují momenty po požáru.

Pro členy:

Náměty

Přátelé, máte-li nějaký návrh na článek, odkaz nebo fotografie na tyto stránky, zašlete je prosím na adresu sdh.boretice@seznam.cz. Děkujeme

starší informacePřipravované akce:

Facebook SDH Bořetice

Přidejte si SDH Bořetice do svých oblíbených stránek :) ZDE

Čtvrtky s mladými hasiči

Každý čtvrtek v 16:00 se konají setkání s mladými hasiči. Prosíme členy SDH Bořetice, kteří mají v tuto dobu volno, aby šli s prcky pomoct. Srazy se konají u Zš Bořetice.

další akce